tel. 531 704 405, tel. 501 597 462
Stary Dybów, ul. Myśliwska 27

wyjątkowe przedszkole polsko-angielskie

Wyjątkowe przedszkole polsko-angielskie

W naszym przedszkolu stawiamy na naukę języka angielskiego. Chcemy, by dzieci po opuszczeniu przedszkola były nie tylko oswojone z językiem, ale miały gruntowną podstawę do dalszej edukacji językowej. Dlatego prowadzimy z dziećmi zajęcia z języka 5 razy w tygodniu po pół godziny.
Nauczyciel nie używa w tym czasie języka ojczystego, ale wyłącznie obcy. Jest to tzw. metoda immersion, czyli zanurzenia w języku obcym. Chodzi o to, by dzieci traktowały język angielski jako naturalny sposób komunikacji i swojej własnej ekspresji.

Od roku 2019/2020 wprowadzamy kolejny krok w kierunku intensyfikacji językowej edukacji naszych dzieci. Przedszkole staje się partnerem Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „BILINGUAL FUTURE”. To unikalny Program, którego celem jest codzienne kontekstowe osłuchiwanie dzieci z językiem angielskim w okresie szczególnej wrażliwości językowej (od 0 do 6 lat).

Celem jest to, by angielski nigdy nie stał się dla nich językiem obcym. To oznacza, że dzieci będą przebywać w środowisku języka angielskiego nawet kilkanaście godzin dziennie.
Więcej informacji www.bilingualfuture.com
Chcesz, by Twoje dziecko poczuło co znaczy czuć się komfortowo w języku angielskim – przyjdź do nas.

Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej