tel. 531 704 405, tel. 501 597 462
Stary Dybów, ul. Myśliwska 27

O nas

Pare słów o nas

Na temat dzieci wiemy wszystko. Wychowujemy ich z mężem pięcioro.

Dlatego powierzając nam swoją pociechę możesz być pewny, że trafia w dobre ręce.

Mamy ambicję by nasze przedszkole było dla Twojego dziecka niemal tak przyjazne jak dom. Najważniejsze dla nas jest jego dobre samopoczucie, bezpieczeństwo i uśmiech. Publiczne Przedszkole Teddy to także miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, spotka przyjaciół, miło i użytecznie spędzi czas. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzamy ciekawość poznawania otaczającego świata oraz naturalną spontaniczność.

W naszym przedszkolu Twoje pociechy będą też mogły poznać ciekawych ludzi, dowiedzieć się o świecie więcej niż nakazuje podręcznik. Chcemy też, metodą „zanurzenia” w języku, uczyć uczęszczające do nas dzieci języka angielskiego. Taki sposób edukacji i jej częstotliwość gwarantuje faktyczne, a nie udawane, postępy w nauce. Oferujemy też zajęcia gimnastyki, rytmiki, religii, porady logopedy i psychologa.
 
Jeśli chcesz by Twoje dziecko z chęcią chodziło do przedszkola, przyjdź do nas.

 
 Edyta Marczuk
dyrektor przedszkolaSkontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022 / Polityka prywatności / Projekt i wykonanie: art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności