tel. 531 704 405, tel. 501 597 462
Stary Dybów, ul. Myśliwska 27

Stosujemy metodę KIDS SKILLS

Koncentrujemy się na rozwiązaniach

W naszym przedszkolu podchodzimy do Rodziców i dzieci w sposób otwarty, przyjazny, wsłuchujemy się w ich głos, nie mamy monopolu spod znaku „wiemy wszystko najlepiej, nie wtrącajcie się”. W kontaktach z rodzicami skupiamy się na rozwiązywaniu problemów, tak samo postępujemy z dziećmi. Nasza kadra bierze regularnie udział w szkoleniach z psychologiem pod hasłem „pomagamy dzieciom rozwiązać ich kłopoty”. Służymy też wsparciem Rodzicom. W naszym przedszkolu zatrudniony jest psycholog z doświadczeniem z pracą z dziećmi, który w ramach czesnego oferuje Rodzicom wsparcie.

Drugą naszą cechą charakterystyczną jest otwarta integracja wszystkich dzieci, nie tylko w ramach grup, ale całego przedszkola. Skupiamy się na budowaniu wspólnoty.

W naszym przedszkolu znajdziecie:
  • otwarte dla Rodziców sale
  • otwartą na kontakty z Rodzicami kadrę pedagogiczną
  • otwartą atmosferę współpracy
  • swobodny kontakt z Dyrektorem
  • integrację dzieci starszych z młodszymi
  • stawiamy też na samodzielność dzieci

Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej